Zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentację: [email protected] (+48) 669 120 008

 • PL
 • EN

Serwis, naprawa przecinarek plazmowych oraz spawarek

 • gal 1
 • gal 1
 • gal 1
 • gal 1
 • gal 1
 • gal 1
 • gal 1
 • gal 1
 • gal 1
 • gal 1
 • gal 1
 • gal 1
 • gal 1
 • gal 1
 • gal 1

Serwis, naprawa przecinarek plazmowych oraz spawarek

zapytaj o usługę

Zajmujemy się kompleksowo naprawą amerykańskich przecinarek plazmowych. Posiadamy bardzo rozbudowane zaplecze serwisowe.

Specjalizujemy się w serwisie amerykańskich producentów plazm.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem przecinarek Thermal Dynamics CUTMASTER oraz Hypertherm POWERMAX !!!

Posiadamy również stół CNC, na którym możemy przetestować Twoje źródło po naprawie.

NAPRAWIAMY:

Inne systemy niż wymienione poniżej naprawiamy na indywidualne zapytania.

Proponujemy urządzenia na czas serwisu. Zapraszamy również do rozważenia propozycji naszej wypożyczalni długoterminowej. Udzielamy konsultacji przed zakupem maszyny – sprawdzimy ją dla Państwa.

Proponujemy okresowe przeglądy, które mogą Cię uchronić od naprawdę drogich napraw.

ESAB

ESAB A40, ESAB A40i, ESAB  A60, ESAB A60i, ESAB A80, ESAB  A80i, ESAB  A120, ESAB Cutmaster 40, ESAB Cutmaster 60, ESAB Cutmaster 80, ESAB Cutmaster 100, ESAB Cutmaster 120.

Victor Technologies

Victor Technologies Cutmaster A40, Victor Technologies Cutmaster A60, Victor Technologies Cutmaster A80, Victor Technologies Cutmaster A120, Victor Technologies Cutmaster 40, Victor Technologies Cutmaster 35,Victor Technologies Cutmaster 30, Victor Technologies Cutmaster 20, Victor Technologies Cutmaster 25, Victor Technologies Cutmaster 20.

Thermal Dynamics

Thermal Dynamics Cutmaster A40, Thermal Dynamics Cutmaster A60, Thermal Dynamics Cutmaster A60i, Thermal Dynamics Cutmaster A80, Thermal Dynamics Cutmaster A80i, Thermal Dynamics Cutmaster A120.

Firma Thermal Dynamics, ESAB gwarantuje, że jej produkty są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych przez czas określony poniższymi warunkami: jeśli firma Thermal Dynamics, ESAB zostanie powiadomiona o wadzie dotyczącej zasilacza plazmy Cutmaster oraz Serii A w okresie trzech (3) lat od daty odebrania, w przypadku palnika i przewodów w okresie jednego (1) roku od daty odebrania produktu.

Hypertherm

Hypertherm Powermax 45, Hypertherm Powermax 30 AIR, Powermax 30XP, Hypertherm Powermax 65, Hypertherm Powermax 85, Hypertherm Powermax 105, Hypertherm Powermax 125 oraz Hypertherm 1000, Hypertherm 1250, Hypertherm 1650, Hypertherm Max 43.

Firma Hypertherm Inc. gwarantuje, że jej produkty są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych przez czas określony poniższymi warunkami: jeśli firma Hypertherm zostanie powiadomiona o wadzie dotyczącej zasilacza plazmy w okresie trzech (3) lat od daty odebrania, w przypadku palnika i przewodów w okresie jednego (1) roku od daty odebrania produktu.

Niniejsza gwarancja nie dotyczy pozostałych zasilaczy marki Powermax,które są używane z przetwornicami fazowymi. Dodatkowo firma Hypertherm nie udziela gwarancji na systemy uszkodzone w wynikudostarczenia napięcia zasilającego o nieodpowiednich parametrach,wynikających z zastosowania przetwornic fazowych bądź z jakości wejściowego napięcia sieciowego. Niniejsza gwarancja nie obejmuje Produktu, który został nieprawidłowo zainstalowany, zmodyfikowany lub zniszczony w inny sposób.

Firma Hypertherm zapewnia naprawę, wymianę i regulację Produktu jako jedyny i wyłączny środek zapobiegawczy, tylko jeśli niniejsza gwarancja jest prawidłowo przestrzegana i stosowana. Firma Hypertherm zobowiązuje się do bezpłatnej naprawy, wymiany lub regulacji wszystkich wadliwych Produktów objętych warunkami niniejszej gwarancji, które po uprzedniej autoryzacji (która nie zostanie nieudzielona bez uzasadnionego powodu) i prawidłowym zapakowaniu zostaną zwrócone do siedziby firmy Hypertherm (Hanover, New Hampshire) lub do autoryzowanego punktu serwisowego firmy Hypertherm po opłaceniu przez użytkownika wszystkich kosztów związanych z ubezpieczeniem i dostawą. Firma Hypertherm nie odpowiada za żadne naprawy, wymiany i regulacje Produktu objęte warunkami niniejszej gwarancji, z wyjątkiem wykonywanych w myśl niniejszego paragrafu i po udzieleniu wyraźnej pisemnej zgody przez Hypertherm.

Przedstawiona tutaj gwarancja jest typu wyłącznego i pozostaje w zgodzie z wszelkimi innymi gwarancjami (wyrażonymi bezpośrednio, domniemanymi, ustawowymi) lub wynikającymi z nich następstwami dotyczącymi Produktu oraz ze wszystkimi innymi dorozumianymi gwarancjami i postanowieniami dotyczącymi jakości, przydatności handlowej lub przydatności do określonego celu bądź związanymi z nienaruszeniem praw innych osób. Powyższe stwierdzenie stanowi jedyny i wyłączny środek zapobiegawczy dotyczący jakiegokolwiek naruszenia warunków gwarancji przez firmę Hypertherm. Dystrybutorzy i sprzedawcy OEM mogą oferować inne lub dodatkowe gwarancje, ale nie są oni upoważnieni do udzielania żadnej dodatkowej ochrony gwarancyjnej ani do składania jakichkolwiek zapewnień, że taka ochrona jest udzielana zgodnie z warunkami gwarancji udzielanej przez firmę Hypertherm.

zapytaj o usługę

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Kaczeńcowa 12
51-180 Wrocław

tel:(+48) 669 120 008
email: [email protected]


WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

* Pola obowiązkowe